До кінця акції залишилось:
До кінця акції залишилось:
До кінця акції залишилось:

Металопластикові вироби від Арм-Еко

Про нас

Гарантія 5 років!

Авторизований партнер в Рівненському регіоні

Наше підприємство на віконному ринку з 2007 року!

Досвід, набутий за ці роки, дозволяє нашим спеціалістам пропонувати конструкції та комплектуючі кожному замовнику індивідуально, враховуючи усі особливості об’єкта. Безкоштовно викликавши замірника, клієнт отримує не лише заміри, а й кваліфіковану консультацію щодо всіх запитань. Власне виробництво дає змогу надавати гарантію на 5 років і відповідати за якість без посередників.

ТОВ «АРМ-ЕКО» є Авторизованим партнером відомого німецького концерну REHAU.  Це дає змогу забезпечувати оптимальне співвідношення ціни і якості, доступне українському покупцеві металопластикових вікон. Встановивши одного разу якісні і сучасні конструкції, замовник надовго позбавиться від таких проблем, як шум, щорічне утеплення, фарбування… Широка лінійка кольорових рішень, різноманіття профільних систем, сучасні енергоефективні склопакети та надійна фурнітура гарантує можливість реалізації оптимального рішення для будь якого інтер’єру.

Ми турбуємось, щоб наша продукція була якісною, доступною по ціні і дозволяла забезпечувати теплоізоляцію на рівні найвищих стандартів. Ми використовуємо комплектуючі лише відомих європейських брендів. Завжди відкриті до співпраці з дилерами і гнучко підходимо до вирішення поставлених задач індивідуальними клієнтами.

Ви завжди можете переконатись у вигоді співпраці з нами – достатньо зателефонувати менеджеру і обговорити з ним умови оформлення замовлення, отримавши персональну пропозицію і можливість скористатися діючими бонусами, акціями та знижками.

Останні новини

05.11.17
    Більшість вважає, що вибір металопластикового вікна полягає у виборі бренду пластика...
05.11.17
З метою досягнення найвищого рівня безпеки – на ринку представлені різноманітні замки на вікна,...
05.11.17
   Сучасний ринок пропонує величезний вибір склопакетів, в якому не важко загубитися. В...
Правила експлуатації металопластикових конструкцій
04.11.17
Умови післямонтажних робіт: Зняти захисну плівку з усіх поверхонь профілю...

Наші партнери