Дитячі замки безпеки

05.11.17

З метою досягнення найвищого рівня безпеки – на ринку представлені різноманітні замки на вікна, особливо необхідні для сімей з маленькими дітьми.

Сьогодні виробники фурнітури пропонують широкий спектр практичних рішень, які необхідні не тільки вдома, але і в ясельних групах, дитячих садках та школах. Для цього немає необхідності замовляти нові віконні системи, їх встановлення можливо на вже існуючі вікна ПВХ.

Пильність за кожним кроком дитини можлива до пори до часу, а спеціально продумана фурнітура - надійна підстраховка.

Поширеною помилкою батьків є впевненість, що достатнім рівнем захисту є антимоскітна сітка. Насправді, вона не створена для захисту дитини від випадіння і навіть навпаки, створює помилкову візуальну опору, на яку так і хочеться спертись. Щоб запобігти подібним випадкам, існує спеціально розроблений захист на вікна від дітей:

- віконні ручки з замком;

- накладний або врізний замок;

Ручка для вікна на замок в цілях захисту

Це недорогий і найбільш поширений спосіб вирішення проблеми, простий в використанні і досить надійний. Підходить для самостійного встановлення на вже існуючі пластикові конструкції. Для цього необхідно спочатку зняти звичайну ручку для вікна, відкрутивши два шурупи, які прикриті під звичайною пластиковою шторкою. Після чого замінити її на нову, з встановленим замком, прикріпивши її в тому ж положенні.

Такі замки особливо зручні на вікнах, що рідко відкриваються, оскільки для зміни режиму провітрювання необхідно носити ключ з собою, навіть коли дитини поруч немає. Крім захисту вікон від дітей, замок запобігає відкриттю вікна злочинцями, які намагаються прокрутити ручку ззовні.

Замок на вікно від дітей

Замок на стулку пластикової віконної системи - це універсальна конструкція, яка застосовується під всі типи пластикових профілів. Підходить для вже існуючих конструкцій і легка для встановлення своїми руками. Кріпиться на нижній частині стулки, блокуючи на ключ відкриття навстіж.

Особливо зручно в використання на поворотно-відкидних стулках, що дає можливість провітрити кімнату, при цьому заблокувавши вікно від повного відкривання. Відповідно, дитина не може сама відкрити вікно, в будь-якому положенні. Цей замок на вікно має зручну перевагу в порівнянні з попереднім - відсутність необхідності використання ключа в режимі провітрювання.